Gabinet kosmetyczny znajdujący się przy ul. Sikorskiego 1c w Wołominie, to jedno z nielicznych miejsc w okolicy, gdzie można poczuć się wyjątkowo. Fachowość i profesjonalizm oferowanych usług oraz przyjazna rodzinna atmosfera są priorytetem dla prowadzących gabinet.

A wszystko zapoczątkowała Blandyna Mazurkiewicz w 1954 roku, otwierając pierwszy w Wołominie Gabinet Kosmetyczny. Swoją fachowością oraz osobowością, szybko zjednała sobie wielu Klientów. Po blisko dwudziestu latach pracy dołączyła córka, Grażyna Szklarczyk, absolwentka Szkoły Kosmetycznej przy ul.Smolnej w Warszawie.

U boku mamy przez kolejne dwadzieścia lat nabyła doświadczenia, które w 1997 roku zaczęła przekazywać córce, Justynie Zawadzkiej, absolwentce studium Kosmetycznego przy ul.Podwale w Warszawie.

Obecnie obie panie, podnosząc stale swoje kwalifikacje, stworzyły profesjonalny salon urody, zaspokajający w pełni wymagania Klientów. Może przyjść tu każdy, niezależnie od płci i wieku. Oferta usług jest bogata i dostosowana do potrzeb każdego Klienta.

Serdecznie Zapraszamy