Dnia 28.07.2018r odbyło się otwarcie salonu w nowej lokalizacji (ul. Sikorskiego 1c) Gabinet działający w Wołominie niezmiernie od 1954r. przy ul. Moniuszki 11 został przeniesiony w nowe miejsce.

 

 

12.03.2011 roku w Hotelu Galop w Zielonce odbyły się Wybory Miss. Wraz z koleżanką wykonałyśmy makijaże uroczym finalistkom.

 

XXI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Pieniądze zebrane były dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.Pomiędzy występami odbyło się wiele licytacji w których można było zdobyć cenne przedmioty.Nasz gabinet po raz pierwszy ufundował talon na naukę makijażu dziennego.Na zakończenie finału . koncert dał zespół Skaner .

 

9 marca w Wołomińskim Kinie Kultura Burmistrz Wołomina Ryszard Madziar wspólnie z Miejskim Domem Kultury przygotowali prezent dla wszystkich pań. Odchody Dnia Kobiet rozpoczęły się od pokazów wizażu. Nasz Gabinet uczestniczył w tym wydarzeniu przedstawiając różne techniki makijażu okolicznościowego jak i również sposób doklejania rzęs.

 

Makijaż permanentny-naturalne piękno o każdej porze dnia i nocy. Szkolenie Long Time Liner ukończone dyplomem.

 

LOGO_LTL-twarz

 

 

XXII finał WOŚP pod hasłem Na Ratunek.Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.Po raz kolejny ufundowałyśmy talon na makijaż permanentny oczu.Gwiazdą wieczoru był zespół Long& Junior.

 

 

W hotelu Radisson  Blu  odbyła się Gala Wyborów Miss Kosmetyczek gdzie miałam przyjemność zasiąść jako jurorka.

 

 

Dwudniowe Seminarium poświęcone makijażowi permanentnemu. Goście specjalni Corinna Kuffner i Dr Marek Szczyt.
„Szkolenie mezoterapii igłowej”

11111

 

W X -jubileuszowym tomie -”Rocznika Wołomińskiego” zamieszczone zostały ciekawe informacje na temat historii naszego miasta.Mamy ogromną radość,iż ukazał się nasz artykuł „Pierwszy gabinet kosmetyczny w Wołominie” Dziękujemy całej redakcji.

 

XX!!! Finał WOŚP

Jak co roku wspieramy i pomagamy!!!!

 

Dziękujemy Dwutygodnikowi Tina za zainteresowaniem się naszą firmą rodzinną
Szkolenie I,II,III stopnia z wypełnień usieciowanym kwasem hialuronowym ukończone certyfikatem
Szkolenie z Nici PDO